Powiedz swojemu lekarzowi, że znalazłeś go u nas!

Laboratorium Analityczne

Laboratorium mieści się na parterze w Bloku A
Ulica: Żeromskiego 22
Miejscowość: Mielec
Telefon: 17 78 00 231
Godziny otwarcia: Rejestracja i przyjmowanie materiałów do badań odbywa się w godz. 7.00 — 12.00, a odbiór wyników w godz. 12.00 — 17.00.

Jest placówką diagnostyczną, świadczącą usługi medyczne wszystkim jednostkom, które wchodzą w skład Szpitala Powiatowego, oraz na zasadach sprzedaży usług — Niepublicznym ZOZ-om i indywidualnym osobom z terenu powiatu mieleckiego.

Wykonywane są tutaj badania hematologiczne (m.in. wszystkie parametry morfologii krwi), z zakresu chemii ogólnej (m.in. pełna analiza moczu, kału, nasienia), badania z zakresu chemii klinicznej (m.in. substraty, enzymy, elektrolity, białka specyficzne), badania służące do monitorowania układu krzepnięcia, badanie z zakresu immunodiagnostyki.

Pracownie laboratorium wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny oraz w komputerową aparaturę diagnostyczną, dostarczającą informacji o ponad 200 parametrach biochemicznych i hematologicznych. W laboratorium pracują wysokiej klasy specjaliści z zakresu analityki medycznej.

Dla szpitalnych oddziałów Laboratorium świadczy usługi w systemie ciągłym a pacjenci ambulatoryjni przyjmowani są w punkcie pobrań.

"zgłos błąd"
Located in: labolatoria

                            Grupa Sagnet wraz z innymi podmiotami na swoich stronach wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Dowiedzidz się więcej