Powiedz swojemu lekarzowi, że znalazłeś go u nas!

Oficjalnego otwarcia dokonano 22 grudnia, na chwilę przed przyjęciem pierwszych pacjentów, których w tym dniu zarejestrowanych było 19.

Jak podkreśla prof. dr hab. n. med. Robert Rejdak otwarcie Poradni Okulistycznej umożliwiła dobra współpraca z dyrekcją szpitala oraz Starostwem Powiatowym. - Dzięki dobrej współpracy z dyrektorem Leszkiem Kołaczem i starostą powiatu mieleckiego Zbigniewem Tymułą otwieramy dziś Poradnię Okulistyczną. Jest ona bardzo kompaktowa, pacjent, który stąd wyjdzie będzie całkowicie zdiagnozowany i przygotowany do ewentualnej terapii – powiedział.

Poradnia wyposażona jest w sprzęt potrzebny do pełnej diagnostyki oka: lampę szczelinową z autoreflekometrem >>>

W Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu znieczulenie przy naturalnym porodzie jest już refundowane.

Do tej pory na poród w znieczuleniu mogły sobie pozwolić tylko niektóre kobiety, gdyż za usługę trzeba była zapłacić. Dziś bezpłatne znieczulenie przy naturalnym porodzie dostępne jest dla wszystkich ciężarnych pacjentek, które rodzą w Szpitalu Powiatowym w Mielcu. To z pewnością dobra wiadomość dla wielu mam.

O potrzebie wprowadzenia takiej usługi w mieleckim szpitalu przekonuje dyrektor Leszek Kołacz. - Od pewnego czasu pacjentki dawały nam wyraźne sygnały, że dobrze byłoby w naszym szpitalu wprowadzić porody w znieczuleniu. Przygotowywaliśmy się do tego stopniowo. Pomogło >>>

                            Grupa Sagnet wraz z innymi podmiotami na swoich stronach wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Dowiedzidz się więcej