Powiedz swojemu lekarzowi, że znalazłeś go u nas!

Aby dodać wpis, można zarejestrować się w serwisie, aby mieć dostęp do swojej wizytówki lub pozostać anonimowym. Uzupełniamy wszystkie wymagane pola. Część pól dostępna jest tylko w opcji płatnej. Każdą wizytówkę należy przyporządkować do właściwej kategorii. Gdy prawidłowo uzupełnisz wszystkie pola otrzymasz potwierdzenie "Wpis został zapisany, ale nie jest opublikowany w tej chwili. Wpis musi zostać zatwierdzony przez moderatora."

Zanim wpis zostanie zamieszczony, jego treść jest sprawdzana przez Administratora pod względem poprawności danych, które w wypadku wykrycia błędów pisarskich i/lub oczywistych pomyłek podlegają odpowiedniej moderacji.

Wpis podstawowy: 0 zł

> Nazwa, Ulica, Miejscowość, Kod pocztowy, Telefon, Mapa, Krótki opis (do 110 znaków)

Wpis rozszerzony:

>> Nazwa, Krótki opis (do 110 znaków), Właściciel, Osoba kontaktowa, Ulica, Miejscowość, Kod pocztowy, Telefon, Mapa, Godziny otwarcia, Godziny pracy lekarzy, Ułatwienia dla niepełnosprawnych, Dojazd, Akceptowane formy płatności, Długi opis, Umowa z NFZ, Dodatkowy adres.

Wizytówka traci swoją ważność po 12 miesiącach (zostaniesz o tym powiadomiony wiadomością email)


Brakuje jakiejś kategorii - skontaktuj się z nami.

Aby dodać do wpisu inne opcje, np adres strony www, dodatkowy telefon czy opis skontaktuj się z nami.

Zachęcamy do umieszczania pełnego opisu swojej działalności. Pozwoli to na łatwiejsze znalezienie Państwa firmy w naszej wyszukiwarce oraz w internecie

                            Grupa Sagnet wraz z innymi podmiotami na swoich stronach wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Dowiedzidz się więcej