Powiedz swojemu lekarzowi, że znalazłeś go u nas!

Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, konsultanci i wydawcy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie.

1. Wpisanie danych ogłoszeniodawcy do bazy medyczny.sagnet.pl wymaga wypełnienia formularza.

2. Informacje gromadzone w naszej bazie są przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

3. Podane we wniosku informacje są umieszczone w internecie na stronach serwisu Mielecki Informator Medyczny pod adresem www.medyczny.sagnet.pl. Informacje te będą także udostępniane telefonicznie pacjentom, chyba że ogłoszeniodawca pisemnie zrezygnuje z tej formy ogłaszania się.

4. Na podstawie uzyskanych we wnioskach informacji nie sporządzamy żadnych zestawień, które mogą być ujawniane osobom trzecim. Zgromadzone dane mogą być przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności i prowadzenia serwisu medyczny.sagnet.pl.

5. Ogłoszeniodawca ma pełne prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji jego dotyczących.

6. Oferujemy ogłoszeniodawcom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą wpisywać swoje dane do bazy danych medyczny.sagnet.pl.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie publicznej sieci telefonicznej i teleinformatycznej, w szczególności za zrywanie połączeń i niemożność uzyskania dostępu.

8. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu naruszenia prywatności lub utraty danych.

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane we wpisach ogłoszeniodawców na stronach katalogu teleadresowego.

10. Serwis medyczny.sagnet.pl nie może być wykorzystywany do łamania prawa bądź postępowania nieetycznego. W szczególności nie wolno naruszać prywatności innych użytkowników sieci internet. Nie wolno umieszczać we wpisach do katalogu i na stronach WWW następujących materiałów: treści wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, religijnej itp., oraz propagujących przemoc; treści lub ilustracji mogących zostać uznanych za kryptoreklamę oraz reklamę negatywną; materiałów pornograficznych lub erotycznych dowolnego rodzaju.

11. Opisy dotyczące medycyny, weterynarii i tematów pokrewnych pochodzą z otwartej encyklopedii Wikipedia i nie mogą być traktowane jako porady ani opinie medyczne w przypadku problemu zdrowotnego. Nawet jeżeli opis zawarty w artykule jest zgodny z aktualną wiedzą medyczną, może nie mieć zastosowania do konkretnego przypadku. Pomocy w kwestiach związanych ze zdrowiem należy zawsze szukać w kontakcie z lekarzem, lekarzem dentystą, lekarzem weterynarii, farmaceutą, fizjoterapeutą, pielęgniarką lub ratownikiem medycznym.

12. Wszelkie zmiany w treści niniejszego regulaminu będą ogłaszane w internecie w serwisie medyczny.sagnet.pl.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, uwagi i pytania dotyczące zachowania poufności informacji i działania serwisu. Prosimy o ich kierowanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                            Grupa Sagnet wraz z innymi podmiotami na swoich stronach wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Dowiedzidz się więcej